Preskočiť na obsah

Žiadame občanov neparkovať na ceste III. triedy a na autobusovej zastávke pod kostolom

Zverejnené 27.2.2020.

Kategória

Vážení spoluobčania, vážení návštevníci NAŠEJ obce Veľké Chlievany Radi by sme sa na Vás obrátili s prosbou prejaviť svoju spolupatričnosť s ostatnými spoluobčanmi a o zamyslenie sa nad každodennou situáciou, ktorá nám všetkým znepríjemňuje život v našej obci. Podľa § 25 ods. 1 (bod q) zákona o cestnej premávke zz 2009-8 „Vodič nesmie zastaviť a stáť na chodníku okrem prípadu podľa § 52 ods. 2 (ak ide o zastavenie alebo státie vozidla, pri ktorom ostane voľná šírka chodníka najmenej 1,5 m okrem zóny s dopravným obmedzením spočívajúcim v zákaze zastavenia alebo státia a zóny s plateným alebo regulovaným státím“. Chceme, aby zvíťazil zdravý rozum a uvedený problém vyriešili v prospech všetkých, bez zbytočných sankcií zo strany POLÍCIE

Vážení spoluobčania-parkovanie