Rôzne

Archív dokumentov uverejnených obcou Veľké Chlievany.

Nadpis

Zverejnené

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby do zastupiteľstva Trenčianskeho samosprávneho kraja podľa volebných obvodov (vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci).

3.10.2022

Prílohy

Popis

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV

pre voľby do zastupiteľstva Trenčianskeho samosprávneho kraja
podľa volebných obvodov

Volebný obvod č. 1 – Bánovce nad Bebravou
1. Iveta Duchoňová, Mgr., 50 r., riaditeľka zariadenia pre seniorov, Bánovce nad Bebravou, nezávislá kandidátka
2. Milan Ďuračka, Ing., 49 r., riaditeľ, Bánovce nad Bebravou, Progresívne Slovensko
3. Samuel Fujak, Ing., 34 r., systémový inžinier, Bánovce nad Bebravou, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SPOLU – občianska demokracia, ODS – Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA
4. Róbert Gašparík, Ing., 52 r., podnikateľ, Bánovce nad Bebravou, SMER – sociálna demokracia, HLAS sociálna demokracia, SME RODINA, Slovenská národná strana
5. Mária Hajšová, Ing., PhD., 61 r., zástupkyňa primátorky mesta, Bánovce nad Bebravou, SMER – sociálna demokracia, HLAS sociálna demokracia, SME RODINA, Slovenská národná strana
6. Gejza Harinek, 70 r., dôchodca, Miezgovce, Komunistická strana Slovenska
7. Ján Hedera, 38 r., obchodný zástupca, Horné Naštice, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SPOLU – občianska demokracia, ODS – Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA
8. Miroslava Hudecová, Mgr., 43 r., účtovníčka, Bánovce nad Bebravou, nezávislá kandidátka
9. Peter Jandák, 42 r., vedúci výroby, Dežerice, Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko
10. Michal Kapuš, Ing., 42 r., asistent poslanca Národnej rady, Bánovce nad Bebravou, SMER – sociálna demokracia, HLAS sociálna demokracia, SME RODINA, Slovenská národná strana
11. Zuzana Máčeková, Ing., 59 r., starostka obce, Uhrovec, nezávislá kandidátka
12. Rudolfa Novotná, PaedDr., PhDr., 65 r., primátorka, Bánovce nad Bebravou, nezávislá kandidátka
13. Eva Sunegová, PaedDr., 58 r., stredoškolská učiteľka, Bánovce nad Bebravou, Hnutie Občan Národ Spravodlivosť
14. Peter Ševčík, Ing., 33 r., podnikateľ, Bánovce nad Bebravou, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SPOLU – občianska demokracia, ODS – Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja

3.10.2022

Prílohy

Popis

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja

1. Jaroslav Baška, Ing., 47 r., predseda samosprávneho kraja, Dohňany, Smer – sociálna demokracia, Hlas – sociálna demokracia, Sme rodina, Slovenská národná strana

2. Marian Kňažko, Ing., 58 r., stredoškolský učiteľ, Považská Bystrica, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku

3. Anton Kysel, Mgr., 64 r., inšpektor železníc, Trenčín, Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko

4. Miroslav Magdech, Mgr.,MBA, 36 r., manažér, Považská Bystrica, Republika

5. Peter Máťoš, PhDr., PhD., 35 r., viceprimátor mesta, Považská Bystrica, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Občianska konzervatívna strana, Dobrá voľba a umiernení, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia, Ods – občianski demokrati Slovenska, Šanca

6. Adrián Mikuš, Ing., 53 r., manažér, Trenčianske Jastrabie, nezávislý kandidát