#3605

Adresa
Obecna cestu k druzstvu, c.d. 151
Stav
Posúdené

Neustale znecistena cesta. Je to neprijemne nielen pre obyvatelov, ale aj ich navstevy. Myslim si, ze nie je stav ulice - obecnej cesty v sulade s dnesnymi moznostami. Ak niekto cestu znecistuje, mal by ju aj nasledne vycistit. Druzstva funguju aj v inych obciach a cesty po sebe cistia. Rada by som zdoraznila, ze tuto problematiku tematizujem opakovane uz roky a zatial sa vobec nic nevyriesilo.