#3722

Adresa
Poskodena cesta pred Kulturnym Domom.
Stav
Posúdené

Prosim o opravu poskodenej cesty. Odkedy sa cesta prerezala, tak je z roka na rok v horsom stave a uz sa tadial ani neda ist normalne na aute. Po prilahlych ulicich chodi stale viac a viac aut, a nepaci sa to myslim nikomu zo soferov. Pripadne ked je aj neaka akcia v Kulturonom dome, nieje to pekna vyzitka dediny. Myslim si ze takyto kusok cesty nieje problem opravit, a ani by to nebolo moc nakladne na opravu, ze by sa to nedalo aj z obecnych penazi. Za porozumenie a riesenie tohto problemu vopred dakujem.

Podnet pre starostu