#3803

Adresa
, , 590, Veľké Chlievany
Stav
Vyriešené

Odpoveď: Z dôvodu plánovanej výstavby miestnej komunikácie sa oprava chodníka do pôvodného stavu neuskutoční, nakoľko by to bolo neefektívne použitie finančných prostriedkov. _______________________________________________________________________________________________ Už niekoľko mesiacov je rozobratý chodník k bytovke a občania musia tento úsek obchádzať a vstupovat na hlavnu cestu. Ako je možné, že novozrekoštruovaný chodník je tak dlho nepriechodný ? Poprosím o uvedenie chodníka v čo najkratšom čase do pôvodného stavu, nech plní účel na aký bol vybudovaný a nebol naopak rizikovou prekážkou. Ďakujeme !

Podnet pre starostu